Published On: 26 Shkurt, 2016

Arrin në tre numri i deputetëve të LDK-së që refuzojnë Thaçin president

Pas Adem Salihajt dhe Vjosa Osmanit, edhe deputeti Hatim Baxhaku i LDK-së ka deklaruar se nuk do të marrë pjesë në seancë dhe se do të refuzojë votimin e Thaçit president. Në ndërkohë duket se po vazhdon presioni ndaj deputetëve të LDK-së, që ata të mos e votojnë Thaçin për ta zgjedhur president, duke refuzuar edhe pjesëmarrëjen për ta dështuar krijimin e kuorumit për ti hyrë zgjedhjes së presidentit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...