Published On: 21 Korrik, 2016

Arrihet marrëveshja për Pogban, thyhet rekordi botëror

Manchester United ka arritur marrëveshje me Juventusin për Paul Pogban

E përditshmja franceze, L’Equipe ka njoftuar se kanë përfunduar negociatat ndërmjet Manchester Unitedit dhe Juventusit për mesfushorin paul Pogba.

Të dy palët tashmë kanë rënë dakord dhe Pogba gjatë kësaj vere do të bëhet futbollist i Unitedit.

Për transferimin e francezit, United do të paguaj 120 milionë euro, duke e bërë kështu Pogban lojtarin më të shtrenjtë në histori të futbollit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...