Published On: 23 Shtator, 2016

Arrestohet zyrtari ligjor në Stacionin e Autobusëve

Policia ka arrestuar Korab Visokën zyrtar ligjor në Stacionin e Autobusëve në Prishtinë për armëmbajtje pa leje.

Deri tek ky arrestim raportohet se erdhi pas një kacafytje në mes të tij dhe përfaqësuesit të punëtorëve Shyqeri Abazi, njofton Klan Kosova.

Policia ka kontrolluar edhe veturën e tij.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...