Published On: 30 Maj, 2016

Arrestohet referentja e Gjykatës Supreme

Policia e Kosovës ka kryer sot një bastisje dhe arrestim të referentes së Gjykatës Supreme, B.H., nën dyshimin për shpërdorim të detyrës zyrtare.

Njoftimi u bë përmes një sqarimi të kësaj Gjykate, e cila thekson se nuk bëhet fjalë për administratore, siç kanë raportuar disa medie, por për referente të kësaj gjykate.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...