Published On: 25 Prill, 2016

Arrestohet pronari i bastores

Gjatë ditës së djeshme në Klinë, është raportuar për një person i cili ka hapë lokalin e tij pasi policia i ka mbyllur atë.
Sipas policisë ATK-ja së bashku më njësitet doganore i kanë mbyllur lokalin për lojëra fati apo ndryshe e njohur bastore, ndërsa i dyshuari ka hapur lokalin, gjithashtu ka hequr dhe dëmtuar vulat zyrtare.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...