Published On: 28 Shkurt, 2016

Arrestohet një person që kishte lidhje me vdekjen e shtetasit të Shqipërisë në Prishtinë

Policia e Kosovës ka dhënë detaje rreth viktimës, shtetas i Shqipërisë, i cili është gjetur pa shenja jete në banesën e tij në Prishtinë.

Sipas Policisë, përveç trupit të pajetë të viktimës është gjetur edhe një çantë dore me substancë të dyshuar narkotike në peshë prej 90.1 gramë që dyshohet të jetë e një të dyshuari tjetër, shtetas i Shqipërisë, i cili është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, ndërsa trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion, raporton KP.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...