Published On: 16 Janar, 2016

Arrestohet një person pasi bëri shantazh dhe kërkoi para përmes Facebook

  • Policia e Kosovës ka arrestuar një person i cili, përmes Facebook-ut, ka shanatazhuar një femër.

Po ashtu i dyshuari ka kërkuar një shumë parash 15.000 euro nga vllau i viktimës.

Ngjarja ka ndodhur në Shtime.

“Është arrestuar një i dyshuar mashkull K/Shqiptar pasi i njëjti përmes rrjetit social Facebook ka shantazhuar viktimën femër K/Shqiptare si dhe i ka kërkuar 15.000 Euro nga vëllai i viktimës mashkull K/Shqiptar. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e PK-së.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...