Published On: 23 Mars, 2016

Arrestohet një femër në Prishtinë për kanosje

Një femër ka raportuar në Polici se është kanosur dhe sulmuar fizikisht nga dy femra dhe një mashkull.

Ngjarja sipas Policisë ka ndodhur dje në sheshin ‘Nëna Terezë’, në Prishtinë, ku siç raportohet njëra nga të dyshuarat është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./KosovaPress

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...