Published On: 15 Qershor, 2016

Arrestohet lushnjari që grabiti me thikë adoleshentin

Një 37 vjeçar nga Lushnja është prangosur nga policia pasi kishte grabitur një adoleshent.
Sipas policisë, mësohet se Amarildo Marku nën kërcënimin e një thike i ka marrë me dhunë një 17 vjeçari, një telefon “Iphone 6” dhe një varse floriri.

Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së datës 12 qershor në lagjen “Kadri Qystri” Lushnje.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Vjedhje me dhunë” parashikuar nga Neni 139 i Kodit Penal.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...