Published On: 2 Mars, 2016

Arrestohet kryetari i Vetëvendosjes, Visar Ymeri (Video)

Mëngjesin sotëm policia ka shkuar në banesën ku jeton deputeti i VV’së Visar Ymeri dhe e ka arrestuar atë. Express ju sjell pamjet nga momenti i arrestimit të Ymerit të dërguara nga një qytetar.

 

 

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...