Published On: 8 Shtator, 2016

Arrestohet konkurentja e “Dance with me”

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në nisjen e spektaklit por ‘Dance with me’ ka arritur të befasojë sërish me zhvillimet e minutave të fundit.

Pasi u konfirmua se Einxhel Shkira nuk do jetë pjesë e spektaklit,një tjetër konkurente është në pikëpyetje për pjesëmarrjen dhe kjo varet e gjitha nga policia. Po, nga policia!

Mbrëmë pas mesnate siç mëson Prive.al nga burime të afërta është arrestuar/ndaluar nga forcat e rendit Jessy Hennessy, pjesëtarja e kastit të fytyrave publike që do na argëtojnë për javë të tëra rresht.

Nuk dihet saktë arsyeja e këtij incidenti por Prive.al ka siguruar foto ku Jessy, e njohur për këngët e saj me Gjon Karricën shihet me pranga në duar. Fakti që i heq dilemat se bëhet fjalë për braziliano-iranianen është tatuazhi që vërehet qartë në dorën e saj.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...