Published On: 26 Shkurt, 2016

Arrestohet deputeti Bali Muharremaj!

 

Arrestohet deputeti i AAK-së, Bali Muharremaj, i cili deklaroi para medieve se ai e kishte hedhur bombolën e gazit lotsjellës dhe jo deputetja e AAK-së Teuta Haxhiu. SHQIPTARI.EU

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...