Published On: 10 Janar, 2016

Arrestohet babai pasi ka sulmuar vajzën e tij

  • Një person është arrestuar në Vushtrri, pasi që i njëjti në gjendje të dehur ka sulmuar fizikisht vajzën e vet.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje, transmeton ksp.

Kurse, në rrugën “Krajl Petri”, në Mitrovicë janë arrestuar dy serbë për shkak se në gjendje të dehur derisa ishin në një lokal kishin sulmuar fizikisht katër serbë të tjerë.

Viktimat janë dërguar për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve kanë pësuar lëndime të lehta trupore.

Të dyshuarit pas intervistimit në konsultim me prokurorin janë dërguar në mbajtje.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...