Published On: 29 Janar, 2016

Arrestohet asamblisti i Vetëvendosjes, Valon Hoti (Video)

  • Asamblesiti i Vetëvendosjes në Kuvendin Komunal të Malishevës, Valon Hoti është arrestuar sot nga Policia e Kosovës.

Hoti është kapur duke hyrë në seancën e rregullt të Kuvendit Komunal të Malishevës, transmeton qdheq.

Deri më tani, Besnik Zeqiraj dhe Trim Gashi nga VV janë ende në paraburgim, ndërsa disa aktivistëve të tjerë iu është shqiptuar masa e arrestit shtëpiak.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...