Published On: 30 Prill, 2016

Arrestohen superhajdutët ne Elbasan, grabitën tre banesa brenda natës

Policia e Elbasanit ka arrestuar dy të rinj në flagrancë, teksa vidhnin një banesë në Elbasan. Ata janë Fation Peqini, 20 vjeç dhe R. Peqini 14 vjeç.

Këta shtetas u kapën nga policia teksa kishin hyrë në banesën e shtetasit E.J. 39 vjeç. Gjithashtu, dyshohet se këta shtetas kishin vjedhur edhe tre banesa të tjera.

Sipas njoftimit të Policisë, dy të arrestuarit kishin vjedhur 150 mijë lekë në banesën e shtetasit R.V. 25 vjeç dhe 2.2 mln lekë në banesën e shtetasit F.SH. 67 vjeç.

Shtetasi R.P, gjatë ditës së djeshme dyshohet të ketë vjedhur biçikletën “Bullus” në pronësi të shtetasit G.Q. 67 vjeç.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...