Published On: 15 Maj, 2016

ARNOLD GJERGJAJ, THE COBRA: Në Londër shkoj për ta mundur David Haye-n!

 

ARNOLD GJERGJAJ,  THE COBRA duke folur ekskluzivisht për RTV Syri Blue siç është shprehur ai, kanë mbetur edhe pak ditë, deri në meçin e radhës të 21 majit 2016 në O2-Arena të Londrës para 20 mijë shikues ku do të ndeshet me boksierin e mirënjohur botëror  David Haye.

Ai shprehet për RTV Syri Blue me 21 Maj nuk do të jetë më David Haye ai boksier që e kam shikuar dhe e kam dashur shumë, “THE COBRA” do të fitojë duelin.

“The Cobr” thekson se përgatitjet kanë shkuar shumë mirë dhe jam i kënaqur më shumë se kurrë. Intensivisht jam përgatitur dy muaj enkas për taktikën e David Haye. Stërvitjet i kam zhvilluar edhe me boksier të njohur nga Ukraina, Rusia dhe Polonia.

Jam optimist dhe me padurim e pres këtë duel!

Shqiptari “The Cobra” është shprehur për RTV Syri Blue, se tifozët shqiptar si gjithherë, edhe kësaj radhe do ta përkrahin me zemër sepse, ata do të luajnë një rol të madh në suksesin e fitores me 21 maj.

Bilanci i ARNOLD “THE COBRA” GJERGJAJ është nga 29 meçe si profesionist, pa asnjë humbje deri më tani (21 fitore me KNOCK-OUT).

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...