Published On: 3 Maj, 2016

Hoti: Armend Zemaj dhe krahu mafioz i Isa Mustafës

Driton Hoti

Kohë më parë, Armend Zemaj, deputet i parlamentit të Kosovës, nga krahu mafioz i Isa Mustafës, më pat dërgue mesazh privat me ofendimet më të pista, tani e lexova në gazetën “Blic” se të njëjtën formë e paska sha edhe publicistin Shefqet Dibranin!!
Për karakterin e tij dhe trimërinë e tij, s’do koment, ndërkohë jam interesue për këtë njeri të fëll…, asnjë njeri nga Deçani nuk më ka fol fjalë të mira për të!! Si erdhi ky njeri në listën e deputetit të LDK-së etj, do të duhej të merreshin strukturat e partisë, nëse ato nuk janë pushtuar nga kjo logjik mafioze!
Kryetari i Degës së LDK-së në Zvicër, Shefqet Dibrani, ka thënë se deputeti i LDK-së Armend Zemaj, nëpërmjet telefonit të tij personal, e ka sharë me nënë e baba atë dhe e ka kërcënuar se do ta vrasë, shkruan GazetaBlic.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Sefedin Krasniqi thotë:

    Armend, sikur t’isha në vendin tënd, ata dy gishta që i ke ngrit përjetë ua kisha shti në hundë e besa edhe në sy atyre që të kanë ngritur me një gisht e s’po mund të ulin me pesë. Le të dihet se ata janë në Zvicër dhe Gjermani. Ta pafshin harin (in’challah)!

    SK

    Përgjigjiuni
    Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...