Published On: 26 Shkurt, 2016

Armend Zemaj dhe Doruntinë Maloku, votojnë kundër, por e zgjedhin president Thaçin

Doruntinë Maloku tha se nuk do ta votojë Hashim Thaçin për president, por ajo ka heshtur për kuorumin, dhe tha se do të merrë pjesë në seancë.

Edhe deputeti Armend Zemaj, që e njeh mirë procesin e votimit, megjithëse nuk do ta votojë Thaçin të zgjidhet president, ai tha se do ta bëjë kuorumin, pasi nuk mund ‘ti bashkohet çadrave’. SHQIPTARI.EU

 

 

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...