Published On: 22 Qershor, 2016

Armando Sadiku ka një mesazh për të gjithë / VIDEO

Pas realizimit të golit ndaj Rumanisë, Armando Sadiku ngriti peshë zemrat e të gjithë shqiptarëve të cilët kanë festuar në çdo cep të botës.

Gjatë nju postimi në ‘Facebook’, sulmuesi i Kombëtares shqiptare Armando Sadiku ka një mesazh falënderues për të gjithë mbështetësit e zjarrtë.

“Kjo fitore shkon për ju. Ne jemi krenarë që ju përfaqësojmë ju dhe do të jemi gjithmonë krenarë sa herë që ta jepet mundësia”, janë fjalët e Sadikut.

KLIKO PËR TË PARË VIDEON

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...