Published On: 15 Qershor, 2016

Arlind Ajeti: E dhamë edhe shpirtin në fushë, por nuk mjaftoi

Futbollisti i kombëtares shqipatre, Arlind Ajeti ka theksuar se ekipi shqiptar ka bërë të pamundurën në këtë ndeshje.
“Treguam se kemi cilësi, mirëpo që në fund humbëm”, tha ai, raporton Gazeta Blic. Ai ka thënë se në minutat e fundit ndjente dhembje në kofshë, dhe kjo ishte arsyeja pse më ndërroi trajneri.
“E dhamë edhe shpirtin në fushë, por kjo nuk mjaftoi”, tha ai.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...