Published On: 27 Shtator, 2016

“Arka” – rasti i radhës që hap nesër Specialja e Maqedonisë

Prokuroria Speciale e Maqedonisë në krye me prokuroren Katica Janeva, nesër, e mërkurë, në konferencë për shtyp pritet të zbulojë detajet për rastin e ri të cilin kjo prokurori e heton.

Rasti, sipas Prokurorisë e cila heton krimin dhe korrupsionin nga materialet e përgjuara, e mban emrin “Arka” dhe ka të bëjë me krim ekonomik dhe financiar, njofton Portalb.mk.

Konferenca për mediat lidhur me këtë rast fillon në ora 10.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...