Published On: 13 Janar, 2016

Arjan Çani: E vërteta e jurisë së “Miss & Mister Pornostar”

U njoftua nga Kika i “Big Brother 8”, se ai do të organizonte “Miss & Mister Pornostar”, pak muaj më vonë dhe se kryetar jurie do të ishte gazetari Arjan Çani.

Por sipas burimeve të “Express”, Arjan Çani e ka mohuar këtë duke thënë se mund të jetë një dëshirë e Kikës, por ai nuk ka bërë asnjë marrëveshje për këtë konkurs.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...