Published On: 5 Prill, 2016

Aristidh Kolja, Branislav Sinadinovski dhe Smajl Huka-Hukic

  • Këta e kanë bërë veprën më të madhe, duke e hapur shtegun e menduar të pakalueshëm, ne duhet ti pasojmë, tu bëhemi krah duke e ngritë në këmbë si Shqiptar popullin tonë të asimiluar gjithandej.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/sadik-blakaj-vrasesi-i-gervallajve-dhe-kadri-zekes-eshte-ibrahim-kelmendi/

http://www.shqiptari.eu/wikileaks-publikon-dosjen-kriminale-te-hashim-thacit/

Gjergj Kabashi

Keta janë tre Shqiptarët e mëdhenj me fuqi e vendosmëni titanikësh gjigant, të jashtëzakonshëm dhe heroik,që luftojnë për së gjalli dhe për së vdekuri për rizgjimin dhe rimëkëmbjen e popullit të vet të lënduar nga asimilimi i pushtuesve grekë, serbë dhe maqedonas!

Këta e kanë bërë veprën më të madhe, duke e hapur shtegun e menduar të pakalueshëm, ne duhet ti pasojmë,tu bëhemi krah duke e ngritë në këmbë si Shqiptar popullin tonë të asimiluar gjithandej.

NESE JE SHQIPTAR, QOJE PËRPARA ATË QË U NISË PREJ TYRE e nëse do të jesh mysliman a ortodoks parasëgjithash, heshtë dhe mos u përziej në punët e popullit Shqiptar!

KETA VIGAJ na tregojnë hapur se mund të mashtrohemi keq nëse paragjykojmë në bazë të emrave apo prapashtesës në emër, pasi këta na dëshmojnë që janë më Shqiptar se shumë e shumë shqiptar dhe se janë SHUMË MË SERIOZ SE QË JANË SHTETET TONA “KOMBËTARE”,SHQIPËRIA DHE KOSOVA…

Shqiptari i mirë mund ta ketë emrin Branislav dhe mbiemrin Hukic dhe prapëseprapë mbetët më i mirë se LAVDIMAT e MUSLIMANËVE,shumë të mirë,më të vetës,më kombëtarisht të ndërgjegjshëm se që janë muhaxhirët e miletit/”Popullit të Profetit”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...