Published On: 15 Mars, 2016

Arifi: Lirak Qelaj zëdhënës i kriminelëve të PDK-së

Kryetari i Degës së AAK-së në Prishtinë, Avni Arifi i është kundërpërgjigjur Lirak Çelajt, i cili e ka quajtur koalicion të haraçit koalicionin VV- AAK. Arifi në një shënim në Facebook ka thënë se Lirak Çelaj është zëdhënës për Prishtinë i Xhabir Zharkut, Ramadan Mujës, Sokol Bashotës…

Shënimi i plotë:

Lirak Qelaj zëdhënës për Prishtinë i Xhabir Zharkut, Ramadan Mujës, Sokol Bashotës dhe kriminelëve të tjerë të PDK që janë nën hetime, qenka mundu me thanë “diçka” për koalicionin VV-AAK në Prishtinë. Nuk thotë kot populli ” vetëm i flliqti mundohet me të flliqë”. Lirak para se të akuzosh vizitoje pasqyrën.

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. Abrakadabra thotë:

  7 miliard jerez ne planete mos metshin pjaiqmaimin tonve ne vv ham aak ham nisma hontede.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 2. Xhafer Leci thotë:

  Vërtet Lirak Qelaj duhet ta vizitoj pasqyren…

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...