Published On: 30 Maj, 2017

Arifi: Kushdo qoftë Kryeministër, kufiri deri në Qakorr dhe Zhlep

Anëtari i AAK-së Avni Arifi ka thënë se ata që mendojnë që me ardhjen e Ramushit kryeministër do të kaloj demarkacioni i versionit Meha janë të cekët, përcjell Gazeta Blic.Sipas Arifit nuk ka gjasa që versioni i tanishëm i demarkacionit të kaloj, ai madje ka shkruar se kushdo qoftë kryeministër kufiri deri Çakorr dhe Zhlep.Ja postimi i plotë i Avni Arifit:

“Janë të cekët ata që mendojnë se me ardhjen e Ramushit Kryeministër me automatizëm do të kaloj demarkacioni i versionit Meha. Ndalne vehten e mos folni marrëzina. Kushdo qoftë Kryeministër: Kufiri deri në Qakorr dhe Zhlep. Pikë”

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...