Published On: 9 Tetor, 2016

Arif Vladi përbuzë Thaçin: S’dua dekoratë nga një President i zgjedhur me policë

Këngëtari Arif Vladi ka thënë se nuk e dëshiron një dekoratë nga Hashim Thaçi pasi Presidenti i ri i Kosovës ishte zgjedhur duke e ruajtur policia me kallashnikov.

Këto komente, Vladi i ka bërë në emisionin “Odeon” të Naim Abazit, i cili e ka pyetur Vlladin se pse nuk është dekoruar prej Presidentit.

“Mua më ofendon një dekoratë eventuale nga Hashim Thaçi, nga një president që është zgjedhur duke e ruajtur me policë e kallashnikovë”.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. diaspora thotë:

    hashim thaqi president i zgjedhur prej partis se vet dhe shkijeve dhe mustafoviqitdhe disa policve personal te ti por jo i popullit shiptar dhe ati te diaspores as prej europes as prej amerikes nu asht i pranushem per president as nuk ka qen per kryeminister as minister i jashtem ky njeri asht ni borllog i mjer der sa ta pret burgu shkurt mart afati e ka me vjedh siq ka vjedh ne zvice me qat su madhin ja kishin nis mu ju zvoglu

    Përgjigjiuni
    Pelqej(5) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...