Published On: 10 Shkurt, 2016

Ariana nuk e donte Ermalin

Ata janë çifti më simpatik.

Dihet që jetojnë të lumtur pranë njëri tjetrit dhe këtë e dëshmon edhe zgjerimi i familjes në një kohë të shkurtër. Ermali e Ariana janë çift për lakmi, shkruan “Kosovarja”.

Por, a ishte kështu gjithmonë? Këngëtari ka thënë se dikur Ariana nuk e ka pasur shumë qejf.

“Ariana nuk më ka pasur shumë qejf dhe ndoshta kjo është arsyeja se përse tani është gruaja ime”.

Përndryshe, Ermali tregon se Arianen e ka grua, shok, mik, shkruan “Kosovarja”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...