Published On: 5 Prill, 2016

Arian Çani rrëfen një sekret të jetës së tij

Të gjithë e adhurojnë muzikën latine, pasi ajo të sjellë humor dhe adrenalinë, por e kundërta ndodh me gazetarin dhe moderatorin e “Zonë e Lirë”, Arian Çani.

Pse nuk të pëlqen muzika latine e ka pyetur moderatorja Vejsiu dhe Çani ka thënë se ajo muzikë ka shumë diell dhe atij nuk i pëlqejnë gjërat me shumë, i duken të pamundura.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...