Published On: 30 Janar, 2016

Arian Çani per Veliajn: Fshij b… me mortje si ai

Per shkak se kryetari i bashkise se Tiranes Erion Veliaj nuk kishte lejuar ardhjen zv/kryetarit të Bashkisë Arber Mazniku në emisionin ‘Zonë e Lire’ për të folur për parkingjet nëntokësore përballë Sazan Gurit dhe Besnik Aliajt, gazetari Arian Çani i dha një përgjigje të drejtpërdrejtë: “Unë fshij b….. me mortjen”, tha Çani duke iu referuar Veliajt. Cani ishte mjaft i ashper ne deklaraten e tij duke e akuzuar Veliajn se mban rreth vetes njerez qe i lepijne b… dhe se eshte nje rrezik per vendin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...