Published On: 19 Qershor, 2016

Argjentina në gjysmëfinale të Kupës së Amerikës (Video)

  • Argjentina është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Amerikës

Përfaqësuesja e Argjentinës e ka mposhtur Venezuelën, me rezultat  4:1, për ta siguruar kualifikimin në gjysmëfinale të Kupës së Amerikës.

Golat për ekipin e Tata Martinos i kanë realizuar: Gonzalo Higuain (8 dhe 28), Lionel Messi (60), Erik Lamela (71).

Kurse, golin e vetëm për Venezuelën e ka realizuar Jose Salomon Rondon në minutën e 71. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...