Published On: 4 Shkurt, 2016

Ardian Gjini tallet me Hashim Thaçin!

Nënkryetari i AAK-së, Ardian Gjini është tallur me liderin e PDK-së, Hashim Thaçin. Ai në një shënim në Facebook ka theksuar se pas vizitës së Thaçit në Ioëa të SHBA-së, atje kandidatët për president po e akuzojnë njëri- tjetrin për vjedhje të votave.

Shënimi i plotë i Gjinit në Facebook:

 Dreq, çfarë rastësie!

Shkoi Zv. Kryeministri i Kosovës ne Ioëa për vizitë, dhe dy ditë më pas kandidatët për zgjedhjet paraprake presidenciale në SHBA po e akuzojnë njëri tjetrin se i vodhën votat!

Jemi inspirim për demokracinë ne

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...