Published On: 26 Shkurt, 2016

Arben Gashi, ndrron mendjën, i shkon në seancë Hashim Thaçit

Deputeti i LDK së Arben Gashi ka thënë se do të jetë në sallë por nuk do të votojë për Thaçin president, ndërsa ka bërë të ditur se do të largohet nga seanca nëse do të ketë dhunë.

“Nuk do të votoj Thaçin për president dhe nëse do të ketë dhunë nuk do të qëndroj në seancë”, ka thënë Gashi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...