Published On: 28 Mars, 2016

Arbana Xharra: Fol Ramush burrnisht!

Arbana Xharra i drejtohet Ramush Haradinajt me një status në rrjetin social, si më poshtë:

“Ramush Haradinaj sqaroi sot ripozicionimin e tij në raport me veprimet e deritanishme që kishte në koordinim me “Vetëvendosjen”.

Por, derisa numëron aktet me të cilat tash thotë se nuk pajtohet, si: përleshja me policinë, shkrryerja, siç e tha ai, nëpër korridore etj., etj., duhet të jetë i sinqertë deri në fund, të tregojë se ku nuk pajtohet me “Vetëvendosjen”.

Cilat janë pikat që ata nuk mund të kenë gjuhë të përbashkët? Ta thotë pse nuk pajtohet me Albinin? Sepse Visar Ymeri nuk është faktor vendimmarrës në “Vetëvendosje”, këtë e di shumë mirë Haradinaj.

Fol me sinqeritet, çka nuk mund të tolerosh nga kërkesat dhe linja e Albin Kurtit? Një lider partiak duhet t’i bëjë të qarta qëndrimet politike, jo me llafe të odave.”

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...