Published On: 4 Shtator, 2016

AQ I VOGËL, POR GJENIAL: Bebja ka qenë shtrirë në krevat të lartë, ndërkaq dhuntia e saj do t’ju ngazëllejë! (Video)

Për beben e kësaj moshe kjo vepër është diçka më shumë se gjeniale.

Para disa ditësh në YouTube është postuar një video e cila tregon gjithë gjenialitetin e bebeve të vogla të cilat ikin nga krevati!

Në të vërtetë, bebja ka qenë e shtrirë në një krevat goxha të lartë dhe dëshironte që me çdo kusht të zbriste nga krevati, transmeton Telegrafi.

 Edhe pse për të parën herë nuk ia arriti qëllimit, bebja filloi aksionin.

Në të vërtetë, ajo sigurisht ishte mërzitur duke u rrotulluar nëpër krevat dhe prandaj iu kujtua diçka.

Për beben e kësaj moshe ky akt është shumë i pabesueshëm.

Ne nuk dëshirojmë t’jua prishim surprizën, prandaj shikojeni videon dhe do të bindeni se për çka është fjala! /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...