Published On: 21 Dhjetor, 2015

“Anxhela Martini do k..”, reagon Bleona ‘Mos e vrit mendjen, këtë punë kanë shqiptarët’

Anxhela Martini ka qenë në qendër të rrjeteve sociale për shkak të një fotoje të saj qesharake.

Modelja e cila kishte veshur një bluzë me mbishkrimin ‘Karl is my father’, ka mbuluar me dorë shkronjën ‘L’ duke u lexuar vetëm ‘K*r’.

Kaq është dashur dhe faqet e njohura në internet janë tallur duke shkruar se Anxhela e di çfarë kërkon.

Por shoqja e saj, Bleona ka bërë një postim në Instagram duke e treguar shkrimin e plotë të bluzës.

‘Ajo e bëri prapë. Ëngjëlli im nuk duhet të mbulonte ‘L’ me duart e saj-ka shkruar këngëtarja në foton e postuar.

bleona angela1Më vonë ato kanë komentuar më poshtë duke treguar se së shpejti do takohen. Bleona i ka thënë modeles se mos ta vrasë mendjen pasi këtë punë kanë shqiptarët.

Ja komentet e tyre:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...