Published On: 16 Korrik, 2016

Anulohet linja Prishtinë-Stamboll

Sulmet e mbrëmshme në Turqi dhe përpjekja për të bërë grusht shtet, ka bërë që të mbyllen edhe aeroportet në këtë vend.

Kësisoj nuk do të ketë as fluturime nga Prishtina në drejtim të Stambollit, shkruan Indeksonline.

Në ueb faqen e Aeroportit të Prishtinës figuron anulimi i linjës Prishtinë-Stamboll e paraparë për orën 08:30 nga Turkish airlines.
turkia
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...