Published On: 26 Shkurt, 2016

Anton Quni nuk gjendet në sallën e Kuvendit të Kosovës

Është konfrimuar se deputeti i LDK-së Anton Quni nuk është prezent në sallën e Kuvendit, tashmë ai ka zgjedhur që mos të jetë në prezent në këtë seancë kur do të zgjidhet presidenti.
Nga LDK-ja zyrtarisht mungojnë pesë deputetë, edhe Anton Quni i është bashkuar Adem Salihajt, Vjosa Osmanit, Shpejtim Bulliqit dhe Hatim Baxhakut./ Shqiptari.eu

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...