Published On: 11 Maj, 2016

Anton Quni, në Koshare nderuam bashkëluftëtarët

Deputeti Anton Quni, njëri nga komandantët kryesor në luftën e Koshares, ishte so të nderim të bashkëluftëtarëve.

“Sot në Koshare, me bashkëluftëtarët, familjarët e dëshmorëve, në nderim të Besim Nukaj, Nikollë Dodaj, Ali Hasi, Emin Kryeziu, Fatos Ademaj, Kreshnik Ademaj, Izet Beqiraj, Naim Orllati,Urim Mehmeti dhe Xhevdet Loshaj”, shkruan Anton Quni. Shqiptari.eu

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...