Published On: 20 Mars, 2016

Anton Quni: Kush e vrau Tahir Zemajn, Ahmet Krasniqin e Sebahate Tolajn? (VIDEO)

  • Emisioni Zona Express është marrë sonte me konfliktet e komandantëve të UÇK’së, përmes një dokumentari ekskluziv të titulluar “Hesape Lufte”.

Në këtë dokumentar ka folur edhe Anton Quni, deputet i LDK’së dhe ish-ushtarak në Koshare.

Ai ka folur për dallimet mes dy krahëve ushtarakë gjatë luftës dhe ka ngritur disa pyetje interesante.

LEXONI EDHE: 

http://www.shqiptari.eu/ekskluzive-keto-jane-vrasjet-me-misterioze-ne-kosove-video/

http://www.shqiptari.eu/ekskluzive-pema-trashegimtare-e-gjergj-kastriotit-skenderbeut/

Dëgjojeni:

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...