Published On: 8 Prill, 2016

Anton Quni: Kur atdheun dhe frymën e tij e ndjen kudo

Është ndjenjë që nuk përshkruhet lehtë me fjalë kur atdheun dhe frymën e tij e ndjen kudo që shkon.
Kur udhëton nëpër vende të tjera dhe e di që edhe atje e ke një strehë, një adresë dhe një derë mbi të cilën qëndron i varur flamuri i vendit tënd, s’ka se si njeriu të mos ndjehet i lumtur dhe krenar.
Sot vizituam Ambasadën e Republikës së Kosovës në Holandë dhe me Ambasadoren, znj. Vjosa Dobruna, biseduam rreth zhvillimeve të fundit në të dyja vendet!

Anton Quni
Hagë, 08.04. 2016

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/skandali-panama-papers-nxjerr-edhe-emrin-e-hashim-thacit-ja-per-sa-para-2/

http://www.shqiptari.eu/pellazgo-iliret-ishin-lundertaret-e-gjithe-deteve-te-botes/

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. SABIT thotë:

    Fat i keq, qe Kosova nuk ka edhe ANTON QUNA tjer.

    ANTON QUNI krenaria mbar SHQYPTARE

    Përgjigjiuni
    Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...