Published On: 25 Qershor, 2016

Ankohet qytetari: O Shpend Ahmeti Prishtina nuk është Stamboll (Foto)

Një qytetar i Prishtinës është ankuar se pse po përdoren shenjat e komunikacionit në gjuhën turke.

“DUR” kur e përkthejmë nga gjuha turke në shqipe i bije STOP dhe kjo shenjë po përdoret për punimet në qendër të Prishtinës, saktësisht te burgu.

Për këtë është revoltuar edhe një qytetar i cili ka dërguar në Gazetën Express këtë mesazh me fotografinë.

“O Shpend Ahmeti a jem ne Prishtin a ne Izmir -Turqi ?!!! (Punimet ne qender te Prishtines te policia-burgu)”, ka shkruar ai.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...