Published On: 12 Janar, 2016

Ankohet në polici, protestuesit ia thyen xhamat

Një person ka raportuar në polici në Prishtinë se më 9 janar ditën gjatë protestës së organizuar nga Opozita,  një grup personash kanë gjuajtur me gurë dhe gjësende të forta në drejtim të një objekti ku si pasojë i kanë thyer disa xhama dhe një kamerë sigurie.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...