Published On: 23 Qershor, 2016

Anjeza Shabani në gjykatë: Jam mirë! “Bravo bab, e fortë të bëhesh” (VIDEO)

Administratorja, njëherësh edukatore e kopshtit privat “Diren”, Anjeza Shabani, ka mbërritur në Gjykatën e Tiranës aty ku do të njihet me masën e sigurisë për skandalin që shpërtheu brenda këtij institucioni, me dhunën makabre nga ana e saj të një fëmije të mitur vetëm 3-vjeçar.

Ajo është sjellë në ambientet e gjykatës me një furgon policie, ndërsa babai i saj e ka pritur jashtë ambienteve të gjykatës për t’i qenë pranë. Ai është i vetmi i afërt që është parë nga gazetarët pranë gjykatës, ndërsa prania e bashkëshortit të Anjeza Shabanit, nuk u vu re.

Me mbërritjen e saj, babai ka hipur në kangjellat rrethuese të gjykatës për të përshëndetur vajzën e tij dhe për t’i dhënë zemër në këtë proces të parë gjyqësor ndaj saj. AI është personi me bluzë të verdhë i cili shfaqet në këtë video ekskluzive të Express.

Ndërsa Anjeza Shabani nuk është filmuar mirë nga kamera amatore, dëgjohet zëri i saj teksa zbret nga furgoni i policisë dhe thotë “Jam mirë bab”. Ndërkohë babai i saj dëgjohet t’i thotë “Bravo bab, e fortë të bëhesh”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...