Published On: 3 Gusht, 2017

Anglezja shkon në shtëpinë e shqiptarit pas darke, por shikoni çfarë i ndodhë!

  • Policia greke ka vënë në pranga një 20-vjeçar shqiptar i cili është denoncuar nga një 24-vjeçare angleze për përdhunim.

Sipas mediave greke, anglezja është abuzuar seksualisht në ishullin Rodhos në Greqi. Me shqiptarin në pranga ra edhe një 22-vjeçar grek. Ka qenë 24-vjeçarja nga Britania e cila tha ne Polici se ngjarja ndodhi të dielën e 30 korrikut.

Por ngjarja sipas të akuzuarve dhe akuzueses ka versione të kundërta. Ajo ka thënë se është takuar me shqiptarin në dyqanin ku ai punonte dhe po e priste derisa ai të mbaronte turnin.

Më pas së bashku edhe me 22-vjeçarin grek, të tre shkuan për të ngrënë drekë, por pas darkes, kishin përfunduar në shtëpinë e shqiptarit ku kryen marrëdhënie seksuale.
Ditën tjetër, anglezja denoncoi dy të rinjtë në polici duke thënë se e kishin detyruar që të kryenin marrëdhënie. Por shqiptari dhe greku e mohojnë akuzën e përdhunimit, duke u shprehur se gjithçka ka ndodhur me dëshirën e vajzës.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...