Published On: 30 Korrik, 2016

Angela Martini momente intime me të dashurin miliarder (FOTO)

Modelja me origjinë shqiptare Angela Martini tashmë është e dashuruar dhe këtë gjë na e ka shfaqur javët e fundit nëpërmjet postimeve të saj në rrejtet sociale.

Dashuria e saj quhet Dragossa Vulescu, një biznesmen rumun me të cilin u shfaq për herë të parë në festivalin e Kanës, dhe këtë herë thashethemet për një lidhje të mundshme mes tyre, dolën të vërteta.

Ditët e fundit ajo ka shkrepur disa foto me të dashurin e saj të cilat janë artistike të punuara nga fotografi i saj i preferuar Fadil Berisha.

Duket se Angela po e shijon në maksimum këtë lidhje duke përjetuar aventura dhe pushime në Maldives, apo dhe dhuratat luksoze me të cilat Dragossa pëlqen ta llastojë.
Angela-Martini-puthet-me-te-dashurin-miliarder-rumun-Dragossa-Vulesku

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...