Published On: 20 Qershor, 2017

Anëtari më i ri i Vetëvendosjes, fiton votat për tu bërë deputet?

Anëtari më i ri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Xhevdet Qeriqi, sipas gjitha gjasave do të jetë deputet i Kuvendit të Kosovës.

Në profilin e tij në “Facebook”, ai ka marrë disa urime nga shoqëria dhe miqtë e partisë. “Një kafe me Deputetin e ardhshëm të Kosovës z.Xhevdet Qeriqin”, ka shkruar njëri prej tyre.

Ndryshe, para aderimit në LVV, Qeriqi udhëhiqte Këshillin për Mbrojtjen e Veteranëve të UÇK së.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...