Published On: 26 Shkurt, 2016

Anëtari i LDK-së thyen librezën e partisë

Driton Sopaj frustrimin e tij për zgjedhjen e Hashim Thaçit president dhe votimin e tij nga deputetët e LDK-së e ka shpërndarë në “Facebook”.

Sopaj, nga fshati Sallagrazhdë e Suharekës, qytet që njihet si një nga bastionet e LDK-së, në shenjë proteste dhe frustrimi ka thyer librezën e anëtarësisë së LDK-së, dega në Suharekë, nëndega e Sallagrazhdës, transmeton Koha.net.

 Këtë veprim ai e ka përcjell me mbi shkrimin: “Ajo ëndërr që e kisha sot e kuptova se ishte e rrejshme! Të falem o Ibrahim Rugova, sepse LDK u shua me vdekjen tënde”!
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...