Published On: 19 Gusht, 2016

Andrea Stefani në gjendje të rëndë shëndetësore

Gazetari dhe analisti Andrea Stefani po kalon një gjendje të rëndë shëndetësore, për shkak të një sëmundje tepër të vështirë dhe specifike për t’u kuruar.

Burime pranë familjes i thanë citynews.al se Andrea është i sëmurë nga një sëmundje e rëndë dhe prej disa muajsh vazhdon kurimet.

Të njëjtat burime saktësuan se Stefani, pritet të niset së shpejti jashtë Shqipërisë për tu kuruar.

Mësohet se problemi i tij shëndetësor është në hegzofag, por nuk dihet është i shërueshëm apo jo.

Citynews.al mësoi se ai është ekzaminuar fillimisht në Tiranë dhe po kërkon të ikë jashtë vendit për një kurim më të specializuar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...