Published On: 8 Maj, 2016

Ana nxjerr Zogun: “E kam fiksim të rri pa brekë”(Foto)

 

1

Anna  Eberstein  është  përballur  me  një  incident  të  sikletshëm. Ajo  është  fotografuar  pa  të  brendshme,  ndërsa  ndiqte  një  ndeshje  tenisi  në  “French  Open”. Dhe,  ekspozimi  i  “zogut”  nga  ana  e  saj,  nuk  mund  t’i  shpëtonte  vëmendjes  së  paparacëve.

Screen Shot 2015-05-25 at 9.44.12 PM

Screen Shot 2015-05-25 at 9.43.26 PM

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...