Published On: 17 Nëntor, 2016
Bota |

Amerikanin e vrasin pasi tha se votoi për Trump

Një burrë është vrarë jashtë një pubi në jashtë një klubi në Atlanta të Shteteve të Bashkuara, pasi që ishte përfshirë në një zënkë me një tjetër burrë, duke folur për votimin për Donald Trump.

Mitchell Mormon, është qëlluar për vdekje jashtë lokalit në 3 të mëngjesit të së shtunës, pasi kishte thënë se e ka votuar për President të SHBA-së, Donald Trump, shkruan Daily Mail, transmeton Klan Kosova.

Ai kishte dalë me një vajzë me emrin Shaunita Walker, një 25 vjeçare e cila po ashtu ishte plagosur dhe kishte marrë lëndime në krahun e saj.

3a731d3b00000578-3943180-image-m-55_14793244266663a731d3300000578-3943180-image-a-56_1479324432733

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...